درباره سپهران

درباره سپهران

شرکت مهندسی تولیدی صنعتگران سپهران با تکیه بر نیم قرن تجربه مدیریتی در صنعت گاز و آشپزخانه و با همکاری نیروهای متخصص، مجرب و آشنا به نوآوری های جهانی و همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن و منطبق با تکنولوژی های روز از پیشگامان در طراحی، تولید و تجهیز آشپزخانه صنعتی ـ تجاری و تجهیزات بیمارستانـی ـ هتلی می باشد.

این شرکت به منظور ارتقا کیفیت پخت و آماده سازی غذا و بهره وری بیشتر مشتریان خود، ضمن تولید تجهیزات متداول آشپزخانه نسبت به عرضه تجهیزات مدرن پخت در دو بخش وارداتی و تولید نیز اقدام نموده است.

چشم انداز سپهران

ما به همه رویاهای یک سرآشپز حرفه ای در جهت تجهیز و راه اندازی آشپزخانه ایده آلشان جامه عمل می پوشانیم.

درباره سپهران
درباره سپهران

ماموریت سپهران

به عنوان یک شرکت پیش رو در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی ـ تجاری و تجهیزات بیمارستانی ـ هتلی در جهت کسب و حفظ رضایت مشتریان خود با به کارگیری آخرین دستاوردهای صنعت و بر طبق استانداردهای جهانی، همواره سعی بر تضمین و بهبود مستمر کیفیت خدمات و محصولات خود می نماید.

خانواده سپهران

ما در سپهران، بر این باور هستیم که مهم ترین عامل برای رشد و شکوفایی یک سازمان، همدلی و همکاری تک تک کارکنان آن مجموعه در جهت رضایت مندی مشتریان می باشد.
با اتکا بر این باور و قرار دادن مشتریان در کانون توجه مجموعه، توانسته ایم محیطی گرم و بانشاط همچون یک خانواده صمیمی ایجاد نماییم که در آن، تک تک اعضا برای رشد و تعالی خانواده بزرگ سپهران، احساس مسئولیت می کنند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی نمایند.

درباره سپهران
درباره سپهران

خدمات سپهران

برای رضایت مشتریان خود، از هیچ خدمتی فروگذار نمی کنیم و در تمامی مراحل پروژه، همواره همراه ایشان خواهیم بود. اهم فعالیت های سپهران به قرار زیر می باشد:

خدمات بازرگانی سپهران

خدمات فروش سپهران

خدمات نصب و راه اندازی سپهران

خدمات پس از فروش سپهران

حوزه های فعالیت سپهران

ما معتقد هستیم که مهم ترین مزیت رقابتی شرکت سپهران، توانایی و قابلیت ارائه خدمات و تجهیز اماکن با کاربری های مختلف و تأمین سبد محصولی متنوع با در نظر گرفتن نیازهای فعلی و آینده مشتریانش می باشد.

حوزه های فعالیت شرکت سپهران
تقدیر شرکت بوتان از شرکت سپهران

دیدگاه صاحب نظران صنعت در مورد سپهران

دیدگاه صاحب نظرانشرکت سپهران در جهت جلب و حفظ رضایت مشتریان خود، کلیه خدمات مربوط به مشاوره، طراحی، واردات، تولید، نصب و راه اندازی، آموزش و تعمیر و نگهداری پروژه را بر عهده خواهد گرفت.

حضور سپهران در برنامه بارکد

در راستای حضور قدرتمند و موثر شرکت مهندسی تولیدی صنعت گران سپهران در عرصه تولید تجهیزات چهارگانه بیمارستانی شامل آشپزخانه صنعتی، قفسه بندی عمومی بیمارستانی، سکوبندی آزمایشگاهی و رختشویخانه صنعتی و پیرو انتخاب این شرکت به عنوان برترین تولید کننده در این زمینه که با تولید محصولاتی با کیفیت بالا و قابل رقابت با محصولات اروپایی با دعوت برنامه وزین بارکد در شبکه ایران کالا مدیران این شرکت توضیحاتی اجمالی در خصوص زمینه فعالیت های خودشان ارائه نمودند.

حضور سپهران در صنعت

شرکت سپهران در طول سال های فعالیت خود ، با حضور فعال و چشمگیر در نمایشگاه های بین المللی و همایش های تخصصی مرتبط با تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات بیمارستانی ، هتلی و رستورانی موفق به ارائه و نمایش محصولات متنوع و با کیفیت خود و همچنین توانایی بالای تیم فنی مهندسی شرکت در زمینه طراحی و نصب شده است .
اخذ تقدیرنامه به عنوان شرکت کننده برتر در این رویدادها مهر تاییدی بر قابلیت های مدیریتی و اجرائی شرکت سپهران در پروژه های مختلف می باشد.

تقدیرنامه های سپهران

گواهینامه های سپهران

نظردهید