درباره سپهران

درباره سپهران

شرکت مهندسی تولیدی صنعتگران سپهران با تکیه بر نیم قرن تجربه مدیریتی در صنعت گاز و آشپزخانه و با همکاری نیروهای متخصص، مجرب و آشنا به نوآوری های جهانی و همچنین استفاده از ماشین آلات مدرن و منطبق با تکنولوژی های روز از پیشگامان در طراحی، تولید و تجهیز آشپزخانه صنعتی ـ تجاری و تجهیزات بیمارستانـی ـ هتلی می باشد.

این شرکت به منظور ارتقا کیفیت پخت و آماده سازی غذا و بهره وری بیشتر مشتریان خود، ضمن تولید تجهیزات متداول آشپزخانه نسبت به عرضه تجهیزات مدرن پخت در دو بخش وارداتی و تولید نیز اقدام نموده است.

چشم انداز سپهران

ما به همه رویاهای یک سرآشپز حرفه ای در جهت تجهیز و راه اندازی آشپزخانه ایده آلشان جامه عمل می پوشانیم.

cheshmandaz
mamoriat

ماموریت سپهران

به عنوان یک شرکت پیش رو در صنعت تجهیزات آشپزخانه صنعتی ـ تجاری و تجهیزات بیمارستانی ـ هتلی در جهت کسب و حفظ رضایت مشتریان خود با به کارگیری آخرین دستاوردهای صنعت و بر طبق استانداردهای جهانی، همواره سعی بر تضمین و بهبود مستمر کیفیت خدمات و محصولات خود می نماید.

خانواده سپهران

ما در سپهران، بر این باور هستیم که مهم ترین عامل برای رشد و شکوفایی یک سازمان، همدلی و همکاری تک تک کارکنان آن مجموعه در جهت رضایت مندی مشتریان می باشد.
با اتکا بر این باور و قرار دادن مشتریان در کانون توجه مجموعه، توانسته ایم محیطی گرم و بانشاط همچون یک خانواده صمیمی ایجاد نماییم که در آن، تک تک اعضا برای رشد و تعالی خانواده بزرگ سپهران، احساس مسئولیت می کنند و از هیچ تلاش و کوششی دریغ نمی نمایند.

khanevadeh
service-sepeh

خدمات سپهران

برای رضایت مشتریان خود، از هیچ خدمتی فروگذار نمی کنیم و در تمامی مراحل پروژه، همواره همراه ایشان خواهیم بود. اهم فعالیت های سپهران به قرار زیر می باشد:

خدمات بازرگانی سپهران

خدمات فروش سپهران

خدمات نصب و راه اندازی سپهران

خدمات پس از فروش سپهران

حوزه های فعالیت سپهران

ما معتقد هستیم که مهم ترین مزیت رقابتی شرکت سپهران، توانایی و قابلیت ارائه خدمات و تجهیز اماکن با کاربری های مختلف و تأمین سبد محصولی متنوع با در نظر گرفتن نیازهای فعلی و آینده مشتریانش می باشد.

حوزه فعالیت

دیدگاه صاحب نظران صنعت در مورد سپهران

دیدگاه صاحب نظرانشرکت سپهران در جهت جلب و حفظ رضایت مشتریان خود، کلیه خدمات مربوط به مشاوره، طراحی، واردات، تولید، نصب و راه اندازی، آموزش و تعمیر و نگهداری پروژه را بر عهده خواهد گرفت.

حضور سپهران در برنامه بارکد

حضور سپهران در صنعت

شرکت سپهران در طول سال های فعالیت خود ، با حضور فعال و چشمگیر در نمایشگاه های بین المللی و همایش های تخصصی مرتبط با تجهیزات آشپزخانه صنعتی ، تجهیزات بیمارستانی ، هتلی و رستورانی موفق به ارائه و نمایش محصولات متنوع و با کیفیت خود و همچنین توانایی بالای تیم فنی مهندسی شرکت در زمینه طراحی و نصب شده است .
اخذ تقدیرنامه به عنوان شرکت کننده برتر در این رویدادها مهر تاییدی بر قابلیت های مدیریتی و اجرائی شرکت سپهران در پروژه های مختلف می باشد.

تقدیرنامه های سپهران

گواهینامه های سپهران

نظردهید