کابینت بندی و آشپزخانه خانگی

کابینت بندی و آشپزخانه خانگی

انواع کابینت های آشپزخانه، چوبی، فلزی، و یا آلومینیوم، همه زیبایی های خاص خود را دارند و بسته به نوع طراحی آنها، می توانند برای هر سبک خانه ای به کار بروند، اما در سالهای اخیر استفاده از کابینت های ام دی اف بسیار رواج پیدا کرده است، روکش های زیبای آنها، می تواند جلوه ای خاص به آشپزخانه شما بدهد.

این ترکیب در برابر رطوبت هوا مقاوم است و آسیب زیادی نمی بیند و به همین علت کاربرد آن در محیط آشپزخانه که هنگام آشپزی رطوبتش بالا می رود، منطقی و مناسب به نظر می رسد.

تمامی بدنه و اجزای کابینت داخل کارخانه ساخته می شود و پس از اتمام ساخت به محل پروژه آورده شده و نصب می گردد.

از نمونه کار های شرکت سپهران ساخت کابینت تمام ام دی اف، کابینت بدنه ام دی اف و درب ها از جنس هایگلاس و همچنین صفحه روی کابینت از جنس کورین یا کوارتز می باشد که در نمونه کارهای آشپزخانه ما می توانید مشاهده نمایید.

تیم سپهران کابینت آشپزخانه شما را نورپردازی می نماید و تمامی چراغ های ال ای دی آن و همچنین هود آشپزخانه را کنترلی می نماید.

از دیگر فعالیت های شرکت سپهران تعویض درب کابینت ام دی اف با های گلاس، تعویض درب کابینت آب خورده، تعمیر کابینت، تعمیر جای لولای کابینت و اضافه کردن طبقات داخل کابینت می باشد.

کابینت ها به طور کلی به دو نوع تقسیم می شوند:

کابینت کلاسیک و کابینت مدرن

از آنجایی که کابینت ها در دکوراسیون آشپزخانه مهمترین قسمت دکوراسیون هستند و انتخاب درست آنها مهمترین قدم در طراحی آشپزخانه است، دانستن در مورد کابینت ها موضوع مهمی میباشد.

null

کابینت کلاسیک

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

null

کابینت مدرن

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

null

رویه ها

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

null

یراقالات

برای مطالعه بیشتر کلیک کنید

نظردهید