کابینت کلاسیک

از مشخصه های مدلهای کابینت آشپزخانه کلاسیک طرح دار بودن در کابینت ها و دستگیر های نقش و نگار دار آنهاست، این کابینت ها معمولا دارای ارتفاع کمتر از کابینت های مدرن و عرض و عمقی بیشتر از آنها دارند. به کابینت های کلاسیک کابینت های فریم دار هم گفته می شود زیرا چهارچوب ساختاری این کابینت ها قابل رویت است و درهای آنها معمولا طرحی تاج گونه دارند.

همانطور که گفتیم یکی از سبک های کابینت مورد استفاده در آشپزخانه های امروزی کابینت کلاسیک است که به دلیل طراحی سنگین و شیکی که دارند فضای آشپزخانه را تبدیل به مکانی با شکوه و باوقار نموده است. این مدل کابینت ها اغلب دارای رنگ های سرد و سنگین می باشند و ارتفاعی کمتر نسبت به مدل کابینت مدرن دارند اما دارای عرض و عمقی بیشتری می باشند و فضایی سنتی و کلاسیک در آشپزخانه ایجاد می نمایند.

کابینت کلاسیک در 2 مدل چوب و ممبران قابل ارائه می باشد.

07
06
05
04
03
02
01

1) تمام چوب

که گرانترین نوع کابینت میباشد جنس آن میتواند گردو یا هر چوب دیگری را شامل شود.

2) ممبران

یکی از جدیدترین سبک های مدل کابینت آشپزخانه شیک و زیبا ، کابینت ممبران است که با رنگ ها و طرح های مختلف تهیه و امروزه در صنعت کابینت سازی مورد استفاده قرار میگیرد. در اینجا قصد داریم ضمن معرفی زیباترین و ایده آلترین کابینت های ممبران، به بررسی ایده هایی برای استفاده صحیح از این مدل کابینت در فضای آشپزخانه های ایرانی بپردازیم.

تا پایان با این مجموعه طرح های ارائه شده بی نظیر و زیبا در آن همراه ما باشید. ساخت ماشین آلات CNC و پیشرفت تکنولوژی در صنعت منجر به تولید محصولی جدید به نام کابینت ممبران شده است. ممبران حاصل حکاکی دستگاه ذکر شده بر روی ورق های ام دی اف است که علاوه بر زیبایی و جذابیت، کارایی های زیادی نیز دارد.

حکاکی بر روی ام دی اف با طرح ها و مدل های مختلفی انجام می گیرد و سپس با استفاده از روکش ضد آب پی وی سی که دارای تنوع رنگ بالا می باشد، به صورت یکدست پوشانده می شود. تصاویر زیر نمونه هایی از این مدل کابینت آشپزخانه را نشان می دهند که هر یک دارای ظاهری زیبا و فوق العاده می باشند.